Antigénový test zo slín COVID-19 Novel - Realy Tech (20ks)

Ostatné | Kód: XX826074
Dostupnosť
Skladom (12 bal)
76,90 €
84,59 € s DPH
Merná jednotka: balenie (bal)
Rýchly test zo slín určený na samotestovanie. Test zo slín je in vitro diagnostický test na kvalitatívnu detekciu koronavírusu SARS-CoV-2 prítomných v ľudských slinách, a to za použitia rýchlej imunochromatografickej metódy. Identifikácia je založená na detekcii monoklonálnych protilátok špecifických pre koronavírus.

 

Návod na použitie

1. Naplňte dostatok slín do pohárika/vrecúška na sliny.
2. Kvapátkom odoberte sliny z pohárika, preneste 4 kvapky sliny do extrakčnej skúmavky.
3. Vyberte extrakčnú skúmavku a fľašu s extrakčným pufrom, odstráňte uzáver fľaše s pufrom a do extrakčnej skúmavky pridajte všetok extrakčný pufor.
4. Vyberte trysku a pripevnite ju na extrakčnú skúmavku, jemne s ňou kolmo pretrepávajte asi 5 sekúnd, aby sa sliny dobre premiešali s extrakčným pufrom.
5. Použitý pohárik/vrecko preložte na polovicu av súlade s miestnymi predpismi zlikvidujte do plastového vrecka ako lekársky odpad.
6. Vyberte testovacie zariadenie z uzavretého fóliového vrecka a použite ho čo najskôr. Najlepšie výsledky dosiahnete, pokiaľ sa test uskutoční ihneď po otvorení fóliového vrecúška. Položte testovacie zariadenie na čistý a rovný povrch.
7. Preneste vertikálne 3 kvapky vzorky do jamky na testovacie zariadenie a spustite časovač.Výsledok bude za 10 až 20 minút.

Značka
Množstvo v balení 20 KS
Počet kusov v balení 20
Druh antigénový test

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad XX826074 12
Sklad2 XX826074 0
Môj účet